Co to znaczy „mieć wyobraźnię”?

Jechałam ostatnio samochodem i zza zakrętu wypadł całkiem poskładany motocyklista na ścigu w takim tempie, że nawet nie wiem w jakim kolorze było moto… I tak się zastanawiam co to znaczy, że kierowca/motocyklista powinien mieć wyobraźnię??

Bo moja wyobraźnia mówiła w tamtym momencie tak: „ja p… przecież jak on by wypadł z tego zakrętu prosto we mnie – to nic by z nas nie zostało”. Jego wyobraźnia zapewne mówiła: „jaki zajebisty winkielek do poskładania, idealny jak na torze”. No i mamy konflikt interesów potencjalnej ofiary i potencjalnego samobójco-zabójcy.

Mówi się, że dla względów bezpieczeństwa motocykl powinien mieć „zapas”, to ja się spytam – czy właśnie nie powinien mieć go za dużo ze względów niebezpieczeństwa??

Raj ;-)

Poniżej miejsce, gdzie wchodzić nie można, bo dalej tam kopią i wysadzają, a potem pewnie zaleją… Marzę, by tam pojeździć!!! Jak wielka to dziura to przekonajcie się sami – na 3 fotce są dwie duże koparki, czerwona i żółta 😉 Znaleźliście?

Pierwszy zlot ;-)

Wczoraj String odwiedził Potworny Zlot w Ząbkowicach Śl. i nieco się onieśmielił, bo był tam chyba najmniejszym motocyklem! Pierwsze skrzypce grały tam wielkie choppery i trajki. Poza tym turystyki i sporadycznie ścigi.

Część artystyczna obejmowała rockowe koncerty, a część rozrywkową motocykliści zapewnili sobie sami – paląc gumy, jeżdżąc na bani pomiędzy namiotami i wreszcie zaliczając też spektakularne gleby (raczej niegroźne). Tak swoją drogą, czy kobiety na motocyklach też robią takie popisy?? 😉

p.s. szczerze współczułam tym co dziś pospali, bo powrót po południu ze zlotu mieli w totalnej ulewie. Ja wracałam pociągiem w butach motocyklowych w roli gumowców 😉