Parada i integracja Motopasja Brzeg Dolny

Przeprowadziłam się do Brzegu Dolnego rok temu i poznałam już tu kilka osób, które jeżdżą motocyklami. Jednak na grupie Motopasja Brzeg Dolny powstał pomysł, by razem przejechać ulicami miasta, okolicznymi miejscowościami i zintegrować się na porcie w Urazie. Z Martą postanowiłyśmy na tą okazję znowu ubrać kolorowe spódniczki i przedłużyć nasze warkocze.

Tak jakoś przypadkiem, zaczęłam pomagać w stworzeniu tego wydarzenia na facebooku, a potem także w organizacji, stworzeniu mapki, informowaniu Policji itp. Na stronie zgłosiło się ponad 20 osób, a w rzeczywistości przyjechało ich ponad 50! Trochę nie byliśmy na to przygotowani, zabezpieczanie przejazdu było raczej spontaniczne, ale wszyscy dotarli cało do celu i pomysł bardzo chwalili. Film z przejazdu znajdziecie na moim: profilu Facebook.

Jestem zdania, że takie imprezy powinny mieć jakiś wyższy cel np. niesienie charytatywnej pomocy i już myślę o kolejnej edycji. Byłyśmy na rozmowach w placówce opiekuńczej dla dzieci i kroki następne podejmujemy. Trzymajcie kciuki!

p.s. A żaba Frania ma dla Was przesłanie!